تبلیغات
شهدای علم - گزیده بیانات مقام معظم رهبری پیرامون ترور دانشمندان ایرانی
شهدای علم
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
نظرسنجی
مطالب وبلاگ شهدای علم تا چه اندازه برای شما مفید واقع شده است؟

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

درود برشما
این وبلاگ گذرگاهی است برای یاد کردن از دانشمندان ما که در راه علم جان خود را فدا کردند.با یک صلوات شهدا را یاد کنید.
جستجو


وصیت شهدا
وصیت شهدا
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردیکد موزیک آنلاین برای وبگاه
ذکر روزهای هفته ساعت فلش مذهبی
IranSkin go Up

لوگوی تاخچه ای معبر

پرسش مهر 17

ابر برچسب ها

این بیانات در دو سال اخیر و در پی شهادت دانشمندان شهید آقایان علی محمدی، شهریاری، رضایی نژاد و احمدی روشن بیان شده است:

دست جنایتكاری كه این ضایعه [شهادت استاد دانشمند مرحوم آقای دكتر مسعود علی محمدی] را آفرید، انگیزه ی دشمنان جمهوری اسلامی را كه ضربه زدن به حركت و جهاد علمی كشور است، افشاء و برملا كرد. بیگمان همت دانشمندان و استادان و دانش پژوهان كشور، به رغم دشمن، این انگیزه ی خباثت آلود را ناكام خواهد گذاشت.

شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، به كشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی دست یافتند.


اجر و پاداش الهی برای این جانفشانی ها و خونهای به ناحق ریخته، بزرگترین تسلی است ضمن آنكه قدردانی و ارزش گذاری مردم و رسانه ها، تسلای دیگری برای تحمل این حادثه سخت و سنگین است و این صبر و تحمل شما، موجب جلبِ رحمت الهی می شود. راه معنوی و علمی آنان را ادامه دهید و چراغ پرفروغی برای ارشاد و راهنمایی جوانان این سرزمین باشید.

عزیزان من! فشارهائی كه در طول این سی و سه سال بر ایران اسلامی، بر جمهوری اسلامی وارد شد، شاید بشود گفت علت اصلی همین بود كه نگذارند یك الگو در مقابل چشم مردم مسلمان منطقه به وجود بیاید؛ چون بدون الگو، حركتها دشوار است؛ با وجود الگو، حركتها آسان است. وقتی یك ملتی الگو شد، یك حركتی الگو شد، تشویق میكند، استعدادها را به حركت درمی آورد. میخواستند این نشود منبع:سایت میثاق.

تحریم میكنند، برای اینكه به خیال خودشان كشور را از لحاظ اقتصادی ضعیف كنند، تا دیگران نگاه كنند، بگویند اسلام ملت را از لحاظ اقتصادی به عقب میراند. دانشمند را ترور میكنند تا حركت علمی را متوقف كنند، تا ملت ایران نتواند حركت عظیم و پیشرفته ی علمیِ خودش را كه به بركت اسلام و انقلاب است، روی دست بگیرد و به دنیا نشان بدهد، به امت اسلامی نشان بدهد. تهمت میزنند به اختناق، به ضدیت با حقوق بشر و از این قبیل چیزها متهم میكنند، برای اینكه افكار عمومی دنیا را برگردانند؛ لیكن با وجود همه ی این تلاشها، این تبلیغات، این خباثتها، انقلاب درخشید و دارد میدرخشد.

نكته ی مهم و تكان دهنده ی دیگر، محاسبات شیطانی قدرت های مسلّطی است كه بهره برداری از تروریسم را به مثابه ی ابزاری برای رسیدن به هدف های نامشروع، وارد چرخه ی سیاست ها و برنامه ریزی های خود كرده اند.

منبع:http://misag90.blogfa.com/category/5برچسب ها : بیانات رهبر ,  شهدای هسته ای , 


موضوع : شهدای هسته ای ,  بیانات رهبر ,